You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok je najúčinnejší a zároveň najlacnejší možnosť prezentácie Vašej firmy. Väčšina Vašich zákazníkov alebo klientov bude Vašu web stránku hľadať. Kvalitná web stránka výrazne zvýši rating Vašej firmy. Naše webdesignové štúdio PSoIT, ktoré získalo stálu pozíciu na trhu webdesignutvorby web stránok, je tu pre to, aby sme tieto slova naplnili v čo najnižšej cenovej úrovni a zároveň vo vysokej kvalite.

Tvorba začína webdesignovým návrhom

Vzhľad webovej stránky – webdesign, vytvára prvý pocit, s ktorým sa zákazník s potenciálnym záujmom o Vašu ponuku stretne. Kvalitný webdesign vytvára pozitívne pocity a zvyšuje dôveryhodnosť a obraz firmy. Je dôležité, aby Vaše stránky na prvý pohľad oslovili návštevníka a lákali ho prečítať si Vašu ponuku. Preto je naše prvé pravidlo vytvárať excelentný grafický webdesign. O tom sa môžete presvedčiť na stránke šablóny webdesign alebo na stránke referencie.

Vytvorenie web stránky s využitím najnovších informačných technológií

tvorba web stránokAtraktívny webdesign však nie je všetko. Aký má význam krásny webdesign, v ktorom sa ale zákazník neorientuje, a preto sa nebude na stránku vracať? Preto sa zameriavame na to, aby štruktúra a celá tvorba web stránky smerovala nielen k zaujatiu zákazníka, ale aj priviedla zákazníka k prijatí webovej ponuky. Pri tvorbe web stránky je najdôležitejšie, ako sa na stránke cíti a orientuje konkrétna cieľová skupina. A predovšetkým, aby web stránka priviedla zákazníka k prijatí ponuky.

Tvorba web stránok sa neprogramuje iba pre návštevníka stránok, ale aj pre ich prevádzkovateľa, nášho klienta a zákazníka. Preto sa vyše 20 rokov venujeme programovaniu internetových aplikácií a redakčných systémov, ktoré pomáhajú klientom s ľahkosťou spravovať svoje web stránky. Náš redakčný systém, ktorý prechádza trvalým vývojom, obsahuje veľa nástrojov, aj nástroje pre SEO optimalizáciu. V súčinnosti týchto a ďalších nástrojov a činností vzniká úspešná tvorba web stránok, ktorá je prínosná pre svojich majiteľov.

Naša tvorba web stránok je Vaša prosperita. Našim cieľom je Vaša spokojnosť a prínosný firemný web. Nie sú to pre nás len prázdne pojmy, ale rýdzo praktická vec. Chápeme totiž, že spokojný zákazník sa rád vracia a naša tvorba web stránok je odporučená aj ostatným. Čím úspešnejší budú Vaše web stránky a naša tvorba web stránok, tým je väčšia pravdepodobnosť investície Vašich peňazí do ďalších našich webových projektov.

Tvorba web stránok od spoločnosti PSoIT a jej prednosti

 • Tvorba web stránok podľa najnovších psychologických štúdií a iných marketingových výskumov
 • Redakčný systém umožňuje udržovať web stránku aktuálnu
 • Kreatívna tvorba web stránok, atraktívny webdesign
 • Užívateľská prehľadnosť a tvorba web stránok podľa noriem konzorcia W3C
 • Optimalizovaná tvorba web stránok pre vyhľadávače (SEO)
 • Kvalitné technológie tvorby web stránok, dodržiavanie štandardov, rýchle načítanie stránky
 • Redesign už vytvorených web stránok
 • Tvorba web stránok za nízke ceny

Kritéria kvality tvorby web stránok od PSoIT

Naša tvorba web stránok je pred odovzdaním zákazníkovi hodnotená podľa mnohých kritérií, medzi nimi sú:

 • Prehľadnosť spojená s užívateľskou použiteľnosťou a prístupnosť aj pre tých užívateľov, ktorí nemôžu naplno využívať všetky softwarové nadstavby alebo majú nižšie verzie prehliadačov. Našim cieľom je prehľadná štylizácia, grafika a intuitívna ovládateľnosť. Prácu so stránkou riadi návštevník stránky – užívateľ, samovoľná a neriadená činnosť kódu alebo skriptu sa u nás nevyskytuje.
 • Bezchybný a optimalizovaný zdrojový kód a jeho korektné zobrazenie v prehliadačoch. Naše stránky kontrolujeme nástrojmi validity, tzn. kontrolujeme presné dodržanie všetkých pravidiel príslušných špecifikácií. Sme si vedomí toho, že žiadny z bežných prehliadačov sa plne neriadi štandardom W3C. Preto je naša tvorba web stránok overovaná vo všetkých známych prehliadačoch. Dôsledne používame popisky hypertextových odkazov, obrázkov a ďalších prvkov webovej stránky.
 • SEO optimalizácia vo vyhľadávačoch.

Podradené stránky

Vytvárame stránky v jQuery, Bootstrapu, HTML5 a CSS3